آفیش
 
قالب وبلاگ

زمان برگزاری سمینار «هویت‌های جمعی ایرانیان و شبکه‌های اجتماعی مجازی» به نیمه اول سال آینده موکول شد.

بر اساس تصمیم کمیته علمی این سمینار و گروه مطالعات رسانه ای مرکز تحقیقات استراتژیک، این سمینار که قرار بود روزسه شنبه اول اسفند سال جاری برگزار شود به زمان دیگری موکول شد.

این گزارش به علت تعویق این سمینار اشاره کرده و آورده است: به‌دلیل درخواست متعدد محققان و پژوهشگران مبنی بر اختصاص زمان بیشتری برای تحقیق بر موضوعات ارایه شده و افزایش کیفی مقالات ارسالی مقرر شد که فرصت زمانی بیشتری به این موضوع داده شود.

این سمینار تخصصی به ظرفیت ها، چالش ها و راهبردهای هویت‌های جمعی ایرانیان و شبکه‌های اجتماعی مجازی خواهد پرداخت. از موضوعاتی که در این سمینار به آن پرداخته خواهد شد به رابطه میان شبکه های اجتماعی و هویت ملی، هویت دینی، هویت قومی، هویت مدرن و هویت فرهنگی می توان اشاره کرد. همچنین  شبکه‌های اجتماعی و هویت سازمانی و شغلی، هویت جوانان ایرانی و هویت شبکه‌ای از دیگر موضوعات این سمینار اعلام شده است.

در پایان این اطلاعیه، کمیته علمی این سمینار از محققانی ارجمندی که در این مدت مقاله خود را ارسال کرده اند تقدیر و تشکر نموده و متذکر شده است که این مقالات در صورت پذیرش برای نشست آتی و انتشار در کتاب این سمینار مدنظر قرار خواهد گرفت.

[ یکشنبه ٢٩ بهمن ۱۳٩۱ ] [ ۱:٠۱ ‎ق.ظ ] [ معصومه رشیدی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
صفحات اختصاصی

آرشيو مطالب
امکانات وب