فرزانه فروتن

سخنرانان همایش نکوداشت زنده یاد استاد دکتر کاظم معتمدنژاد «پدر علم ارتباطات ایران» معرفی شدند.
به گزارش ستاد خبری همایش نکوداشت دکتر معتمدنژاد، در این نکوداشت که همزمان با هفتمین شب درگذشت زنده یاد پروفسور کاظم معتمدنژاد برگزار می شود، دکتر حسام الدین آشنا، دکتر حسینعلی افخمی، مهندس نصرالله جهانگرد، سخنرانی خواهند کرد .
از دیگر سخنرانان این مراسم می توان به خانم دکتر شهیندخت خوارزمی، دکتر هادی خانیکی، دکتر یونس شکرخواه، دکتر سعیدرضا عاملی، دکتر محمدمهدی فرقانی، دکتر محمد امین قانعی راد، دکتر مسعود کوثری، دکتر محمدمهدی محسنیان راد، دکتر احمد میرعابدینی و دکتر حسن نمکدوست اشاره کرد.
این همایش به مناسبت پاسداشت خدمات و تلاش های ارزنده علمی و تحقیقاتی زنده یاد دکتر کاظم معتمدنژاد "پدر علوم ارتباطات ایران" است که در حوزه‌های مختلف ارتباطات، روزنامه نگاری، حقوق و اخلاق حرفه‌ای و جامعه اطلاعاتی طی 50 سال اخیر نقش موثر و مؤسس داشته و از اعتبار ویژه‌ای در محافل و مراکز علمی و فرهنگی ایران و جهان برخوردار بودند.
انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات با همکاری انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی، انجمن جامعه شناسی ایران و دانشگاه علامه طباطبایی، این همایش یک روزه‌ را با عنوان "نکوداشت استاد کاظم معتمدنژاد؛ زمینه‌ها و مسائل مطالعات ایرانی ارتباطات و فرهنگ"برگزار می‌کند .
  پروفسور کاظم معتمد‌نژاد پدر علم ارتباطات ایران عصر روز پنجشنبه 14 آذر 1392 در سن 79 سالگی درگذشت .

/ 0 نظر / 7 بازدید